APIE PYPLIŲ ŪKĮ
 

Šeimos narių puoselėjamame Pyplių ūkyje dera ir yra parduodamos įvairios sezoninės daržovių rūšys, tačiau ypač džiaugiamės savo auginamais išskirtinės kokybės moliūgais.  Daug dėmesio skiriame profesiniam tobulėjimui ir kokybės didinimui, tad nuolatos domimės žemės ūkio naujovėmis ir siekiame ne tik pateisinti, bet ir pralenkti pirkėjų lūkesčius. Kartu mūsų  ūkis savo produkcija siekia išlikti unikalus ir savitas.
 

Vietinė produkcija

Pyplių ūkio veiklos sėkmė slypi  tvirtuose ryšiuose su vietiniais ūkininkais. Iš patikimų rankų Pyplių ūkis įsigyja tuos produktus, kurių neaugina pats, bet yra tikras dėl jų kokybės.  Šis bendradarbiavimas  ne tik kuria gražius kaimyniškus santykius ir sutvirtina bendruomenę, bet ir užtikrina, kad Pyplių ūkio klientas gali rinktis iš gausybės sezoninių, vadinasi, ir vertingiausių maistiniu požiūriu produktų.
 
 
 

Daržovių auginimas


Pieno ūkis


Vištų auginimas


Kiaulių auginimas

 
 

Sveikata


Daržovės ir vaisiai, mėsa ir pienas, kurie pasiekia Pyplių ūkį yra švieži, nes užauginti čia pat, jie, kitaip nei atvežtiniai produktai, nėra transportuojami  dienų dienas, todėl yra išsaugoję daugiau maistinių savybių. Jie sveikesni ir gardesni, nes jų nereikia nupurkšti tam, kad ilgiau išlaikytų prekinę išvaizdą. Be to, vietinė produkcija pasižymi skonių ir rūšių įvairove, ji turi savo istoriją. To neturi prekybos centruose siūlomos daržovės, vaisiai, mėsos ar pieno produktai.Gamta ir ekonomika


Vartojant vietinę produkciją sudaromos sąlygas vietiniams ūkininkams efektyviai išnaudoti žemės plotus, kuriamos papildomos darbo vietos ir remiama Lietuvos  ekonomika. Be to, vietinės produkcijas vartojimas turi mažiau poveikio gamtai. Kuo ilgiau produktai keliauja iki prekybos centro lentynų, tuo daugiau teršiama aplinka, tokią produkciją reikia specialiai perdirbti, apdoroti, supakuoti. Visa tai daro neigiamą įtaką gamtai. Taigi, draugiškiausi aplinkai yra vietinės produkcijos kūrėjai ir jos vartotojai.
 
 

Mūsų garbės kodeksas - tai principai, kurių laikantis Jums tiekiama Pyplių ūkio produkcija:
 

•  ūkininkauti sąžiningai ir skaidriai,
•  auginti sveiką vietinę produkciją,
•  puoselėti maisto gamybos tradicijas, 
•  bendradarbiauti su vietiniais ūkininkais, 
•  atsakingai rūpintis žemės plotais ir gamta.